-3%

Дитячий пробіотик Natures Plus Animal Parade Probiotic, 30 жувальних таблеток - Ягоди
860 ₴
830 ₴
- В наявності
- Код: CN13523-1
+380 (50) 057-22-28
Оленаповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Natures Plus Animal Parade Probiotic - найкращий дитячий пробіотик, який підтримує як травне, так і імунне здоров'я.
Особливості:
- 7 мільярдів живих бактерій у 16 унікальних штамах
- Включає суміш пробіотиків, спеціально розроблену для покращення мікробіома
- Містить комплекс пребіотичних волокон
- Підтримує як травне, так і імунне здоров'я
Natures Plus Animal Parade Probiotic забезпечує неймовірну кількість переваг для здоров'я, у тому числі підтримують травлення, обмін речовин, гарний настрій та імунну функцію.
Як приймати:
Як харчова добавка для дітей від 1 року приймати по 1 жувальній таблетці на день або відповідно до рекомендацій лікаря.
Вміст елементів у 1й порції:
1 таблеткаВуглеводи 1 г
- ксиліт 1 г
Суміш клінічно підтверджених спеціалізованих штамів пробіотиків (5 млрд КУО) 20 мг
- Pediococcus pentosaceus KABP™-041, Bifidobacterium longum KABP™-042
Сумішка пробіотиків для покращення мікробіома (2 млрд КУО) 20 мг
- Bifidobacterium breve, Bifidobacterium lactis, Lactobacillus acidophilus, Bifidobacterium infantis, Bacillus coagulans, Streptococcus thermophilus, Lactobacillus acidophilus LA85, Lactobacillus plantarum, Lactobacillus case, Lactobacillus case rium bifidum, Lactobacillus bulgaricus
Пребіотичний комплекс з клітковиною 100 мг
- органічна акація, зелений банан, цикорій
Інгредієнти
Ксилитол, рисовий протеїн, натуральний ароматизатор, лимонна кислота, стеаринова кислота, натуральний барвник
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nature's Plus |
| Форма випуску | Жувальні таблетки |
| Тип | Таблетки |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці | 0.1 кг |
| Вид | Пробіотики |
| Висота в пакованні | 12 |
| Вміст порції | 1 жувальна таблетка |
| Вікова категорія | Дитячі |
| Глибина в упаковці | 6 см |
| Країна виробника | США |
| Кількість в упаковці, шт. | 30 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість порцій, шт | 30 |
| Призначення | Для внутрішніх органів, Для травлення |
| Смак | Ягоди |
| Стать | Жіноча, Чоловіча |
| Ширина в упаковці | 6 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 830 ₴


