-1%

Мелатонін Natrol Melatonin 5mg Extra Strength, 60 таблеток для гарного сну
525 ₴
520 ₴
- Готово до відправки
- Код: CN13295
+380 (50) 057-22-28
Оленаповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Natrol Melatonin 5 mg Extra Strength — ефективна та недорога добавка, яка бореться з безсонням, підтримує роботу нервової системи та захищає організм від дії вільних радикалів. Продукт підходить всім дорослим людям.
Особливості:
- прискорення засипання
- підвищення якості сну
- збільшення тривалості фази "глибокого" сну
- нейтралізація вільних радикалів
- підтримання нормальної роботи ЦНС
- допомога у відновленні після тренувань
У складі добавки - мелатонін, кальцій та вітамін В6. Вітамін B-6, що сприяє виробленню мелатоніну. Виробник гарантує фармацевтичну чистоту сировини.
Як приймати:
Приймати по 1 таблетці за 20 хвилин до сну. Запивайте чистою водою. Не приймайте більше однієї порції на добу. Не сполучайте з іншими снодійними.
Прийом протипоказаний підліткам до 18 років, жінкам під час вагітності та у період ГВ, людям з порушеннями роботи ЦНС, а також за наявності індивідуальних протипоказань. Рекомендована тривалість курсу прийому – 30 днів.
Вміст елементів у 1й порції:
1 таблеткаВітамін B6 (піридоксин гідрохлорид) 10 мг
Кальцій (карбонат) 63 мг
Мелатонін 5 мг
Інгредієнти
Мікрокристалічна целюлоза, мальтодекстрин, стеаринова кислота, целюлозна камедь, діоксид кремнію, аравійська камедь, магнію стеарат, гіпромелоза.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Natrol |
| Форма випуску | Таблетки |
| Тип | Таблетки |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці | 0.2 кг |
| Висота в пакованні | 12 |
| Вміст порції | 1 таблетка |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Глибина в упаковці | 6 см |
| Добавки | Вітаміни, Мінерали |
| Країна виробника | США |
| Кількість в упаковці, шт. | 60 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість порцій, шт | 60 |
| Призначення | Для мозку, Для нервової системи, Для поліпшення сну |
| Стать | Жіноча, Чоловіча |
| Ширина в упаковці | 6 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 520 ₴

