-1%

Природний гормон Bluebonnet Nutrition DHEA 50 mg, 60 вегакапсул оптимізація гормональних рівнів
1 155 ₴
1 145 ₴
- Готово до відправки
- Код: CN13258
+380 (50) 057-22-28
Оленаповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Bluebonnet Intimate Essentials DHEA 50 mg - це сучасна добавка, розроблена для підтримки нормального рівня ДГЕА для здорової статевої функції та функції фертильності як у чоловіків, так і у жінок.
Особливості Bluebonnet Intimate Essentials DHEA 50 mg:
- Підтримує стресостійкість організму.
- Підтримує силу та витривалість.
- Підтримує імунітет.
- Підтримує силу та потужність.
DHEA використовується для загальної підтримки організму, особливо при інтенсивних навантаженнях.
Переваги Bluebonnet Intimate Essentials DHEA 50 mg:
- Містить ДГЕА (DHEA).
- Підходить для чоловіків та жінок.
- Зручна капсульна форма.
Цей продукт використовується для підтримки фізичної активності.
Як приймати Bluebonnet Intimate Essentials DHEA 50 mg:
В якості харчової добавки приймайте по одній капсулі один раз на день, бажано під час їжі. Перед початком прийому рекомендується проконсультуватися з лікарем.
Вміст елементів у 1й порції:
1 вегакапсулаDHEA (дегідроепіандростерон мікронізований) (корінь дикого ямсу) 50 мг
Інгредієнти
Капсула (гіпромелоза, очищена вода), рослинна целюлоза, рослинний магнію стеарат, діоксид кремнію
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bluebonnet Nutrition |
| Тип | Капсули |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці | 0.12 кг |
| Висота в пакованні | 12 |
| Вміст порції | 1 вегакапсула |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Глибина в упаковці | 6 см |
| Країна виробника | США |
| Кількість в упаковці, шт. | 60 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість порцій, шт | 60 |
| Призначення | Для підвищення тестостерону, Для репродуктивної системи |
| Стать | Жіноча, Чоловіча |
| Форма випуску | Вегакапсулі |
| Ширина в упаковці | 6 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 145 ₴
