
Натуральна добавка NOW Pau D'Arco Extract, 59 мл
645 ₴
- Готово до відправки
- Код: CN13092
+380 (50) 057-22-28
Оленаповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
NOW Pau D'Arco широко відоме своїми протизапальними, противірусними, протигрибковими, протипаразитарними, антибактеріальними та імуномодулюючими властивостями.
Кору мурашиного дерева одержують із начинки кори дерева, що росте в тропічних лісах Амазонії. Традиційні травники використовують його вже багато століть.
Особливості:
- Антивірусні властивості
- Виведення токсинів
- Поліпшення імунітету
Продукт прискорює процеси метаболізму, збільшує здатність печінки нейтралізувати отруйні сполуки та виведення токсичних речовин із організму.
Екстракт концентрований так, що деякі з його активних компонентів, які натурально присутні в корі мурашиного дерева, можуть сприяти здоровому зростанню клітин і мають здатність боротися з дією вільних радикалів.
Як приймати:
Приймати 1-2 повні піпетки з чаєм або водою 1-3 рази на день.
Вміст елементів у 1й порції:
1,6 млPau D'Arco Extract (Tabebuia impetiginosa) (Внутрішня кора) 1,6 мл
Інгредієнти
Вода, рослинний гліцерин та зерновий спирт (20%).
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NOW |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці | 0.1 кг |
| Висота в пакованні | 10 |
| Вміст порції | 1,6 мл |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Глибина в упаковці | 5 см |
| Країна виробника | США |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість порцій, шт | 38 |
| Об'єм, мл | 59 |
| Призначення | Антиоксиданти, Для активного довголіття, Для внутрішніх органів, Для імунної системи, Для загального оздоровлення |
| Стать | Жіноча, Чоловіча |
| Форма випуску | Краплі |
| Ширина в упаковці | 5 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 645 ₴


