
Куркума Puritan's Pride Turmeric 400 mg, 100 капсул
320 ₴
- Готово до відправки
- Код: CN13138
+380 (50) 057-22-28
Оленаповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Puritan's Pride Turmeric 400 mg - натуральна харчова добавка, що містить екстракт куркуми, що є сильним антиоксидантом.
Особливості:
- має протизапальні та антиоксидантні властивості
- покращує роботу мозку
- знижує ризик серцево-судинних захворювань
Куркума – це рослина сімейства імбирних, яка давно відома своїм багатим біохімічним складом та лікарськими властивостями. Куркума складається з безлічі різних компонентів, таких як крохмалі, білки, жири, клітковина, мінерали та фітонутрієнти.
Як приймати:
Дорослим приймати по одній (1) капсулі від трьох до шести разів на день, бажано під час їди.
Вміст елементів у 1й порції:
1 капсулаКуркума (Curcuma longa) (кореневище) 400 мг
Інгредієнти
Желатин, рослинна целюлоза. Містить <2%: діоксид кремнію, рослинний магнію стеарат.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Puritan's Pride |
| Форма випуску | Капсули |
| Тип | Капсули |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці | 0.2 кг |
| Висота в пакованні | 14 |
| Вміст порції | 1 капсула |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Глибина в упаковці | 7 см |
| Країна виробника | США |
| Кількість в упаковці, шт. | 100 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість порцій, шт | 100 |
| Призначення | Антиоксиданти, Для активного довголіття |
| Стать | Жіноча, Чоловіча |
| Ширина в упаковці | 7 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 320 ₴

