
Шейкер No Brand Never Give Up 700 мл, Red
180 ₴
- В наявності
- Код: CN12781
+380 (50) 057-22-28
Оленаповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Зручний спосіб приготування коктейлів та спортивних напоїв.
Кришка та ковпачок з різьбленням. Шейкер зручно тримати, що значно полегшує процес змішування. Шейкер виготовлений із поліпропілену без використання BPA.
Об'єм 700 мл дозволить приготувати в ньому будь-який спортивний напій.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Nobrand |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці | 0.5 кг |
| Висота в пакованні | 20 |
| Глибина в упаковці | 10 см |
| Колір | Чорно-червоний |
| Країна виробника | Китай |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Пластик |
| Об'єм, мл | 700 |
| Тип зачинення | Кришка, На різьбі |
| Тип перемішування | Сітка |
| Ширина в упаковці | 10 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 180 ₴
