
Замінник харчування NOW Better Stevia Packets Original, 100 пакетиків
630 ₴
535 ₴
- Готово до відправки
- Код: CN12650
NOW Better Stevia Packets Original використовує екстракт цілісного листа, який зберігає чисту насолоду справжньої стевії, на відміну від інших продуктів, які містять лише ізольовані фракції, такі як Rebaudiana A (Reb A).
Стевія обробляється з використанням спеціальної ферментативної обробки, в результаті чого виходить чистий екстракт стевії чудового смаку. Нашу увагу до якості і свіжості надає BetterStevia всебічний, солодкий смак, дуже близький до смаку чистого цукру, без калорій і почуття провини. чому він називається BetterStevia. Спробуйте сьогодні і переконайтеся, наскільки це солодко!
Рекомендації щодо застосування:
Використовуйте, щоб природно підсолодити ваші улюблені напої та продукти. Підсолодіть за смаком.
Вміст елементів у 1й порції:
1 пакетикКалорії 0 ккал
Жир 0 г
Натрій 0 мг
Вуглеводи 1 г
Загальна кількість цукру 0 г
доданого цукру 0 г
Білок 0 г
Інгредієнти
Рисовий мальтодекстрин, сертифікований органічний екстракт листя стевії, діоксид кремнію.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | NOW |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці | 0.2 кг |
| Висота в пакованні | 14 |
| Вміст порції | 1 пакетик |
| Вікова категорія | Дорослі, Підліткові |
| Глибина в упаковці | 7 см |
| Дієтичні потреби | Для вегетаріанців, Для веганів, Не містить ГМО |
| Країна виробника | США |
| Кількість в упаковці, шт. | 100 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість порцій, шт | 100 |
| Призначення | Для зниження ваги |
| Стать | Жіноча, Чоловіча |
| Форма випуску | Пакетики |
| Ширина в упаковці | 7 см |
- Ціна: 535 ₴



