
Натуральна добавка Solgar Resveratrol 250 mg, 30 капсул
1 550 ₴
- Готово до відправки
- Код: CN12495
+380 (50) 057-22-28
Оленаповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Solgar Resveratrol - це поліфенол, який природно міститься в шкірці червоного винограду, деяких ягід та інших рослин.
Особливості:
- потужний антиоксидант
- зміцнює стінки судин
- допомагає зміцнити серцево-судинну систему
- допомагає підтримувати здорову реакцію на стрес
Ресвератрол - це невелика молекула, що класифікується як стильбен. Поліфеноли, такі як ресвератрол, мають антиоксидантні властивості, які допомагають боротися з вільними радикалами в організмі. Вільні радикали можуть сприяти окислювальному стресу і, у свою чергу, сприяти передчасному старінню клітин.
Кожна рослинна капсула містить більше ресвератролу, ніж звичайна пляшка червоного вина.
Як приймати:
Як харчова добавка для дорослих приймайте одну (1) капсулу на день, бажано під час їжі або за призначенням лікаря.
Вміст елементів у 1й порції:
1 капсулаТранс-ресвератрол (Polygonum cuspidatum) (корінь) 250 мг
Екстракт червоного винограду (Vitis vinifera) (шкірка) 10 мг
Інгредієнти
Соєва олія, желатин, рослинний гліцерин, куркума (барвник), соєвий лецитин, жовтий бджолиний віск, діоксид кремнію.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Solgar |
| Форма випуску | Капсули |
| Тип | Капсули |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці | 0.1 кг |
| Висота в пакованні | 12 |
| Вміст порції | 1 капсула |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Глибина в упаковці | 6 см |
| Країна виробника | США |
| Кількість в упаковці, шт. | 30 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість порцій, шт | 30 |
| Призначення | Антиоксиданти, Для активного довголіття |
| Стать | Жіноча, Чоловіча |
| Ширина в упаковці | 6 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 550 ₴
