
Натуральна добавка Solgar Quercetin Complex with Ester-C Plus, 100 вегакапсул
1 425 ₴
- Готово до відправки
- Код: CN12488
+380 (50) 057-22-28
Оленаповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Solgar Quercetin Complex with Ester-C Plus - включає важливий біофлавоноїд кверцетин у синергічній формулі з Ester-C&Plus для забезпечення унікальних антиоксидантів, а також для підтримки імунітету.
Кверцетин корисний для здоров'я та гарного самопочуття. Ester-C Plus містить унікальну рН-нейтральну (некислотну) форму вітаміну С, яка м'яко впливає на шлунок.
Ester-C Plus пропонує додаткові переваги за рахунок включення ягід ацероли, цитрусових біофлавоноїдів, рутину та шипшини. Ця формула також містить бромелайн фермент, отриманий з ананаса.
Як приймати:
Як харчова добавка для дорослих приймайте по дві (2) рослинні капсули двічі на день, бажано під час їжі або за призначенням лікаря.
Вміст елементів у 1й порції:
2 вегакапсулиКалорії 5 ккал
Вуглеводи 1 г
Вітамін C (Ester-C аскорбат кальцію) 500 мг
Кальцій (Ester-C аскорбат кальцію) 50 мг
Кверцетин 500 мг
Бромелаїн (2000 GDU/г) 50 мг
Комплекс цитрусових біофлавоноїдів 50 мг
Шипшина (плоди) 50 мг
Ацерола (ягоди) 50 мг
Рутин 10 мг
Інгредієнти
Рослинна целюлоза, рослинний магнію стеарат, діоксид кремнію, стеаринова кислота (рослинного походження), мікрокристалічна целюлоза.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Solgar |
| Тип | Капсули |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці | 0.2 кг |
| Висота в пакованні | 14 |
| Вміст порції | 2 вегакапсули |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Глибина в упаковці | 7 см |
| Добавки | Вітаміни, Мінерали |
| Країна виробника | США |
| Кількість в упаковці, шт. | 100 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість порцій, шт | 50 |
| Призначення | Антиоксиданти, Для активного довголіття, Для імунної системи, Для загального оздоровлення |
| Стать | Жіноча, Чоловіча |
| Форма випуску | Вегакапсулі |
| Ширина в упаковці | 7 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 425 ₴
