
Натуральна добавка NOW Slippery Elm, 113 грам
820 ₴
- Готово до відправки
- Код: CN12279
+380 (50) 057-22-28
Оленаповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
NOW Slippery Elm - слизький в'яз, також відомий як червоний в'яз, лосиний в'яз або індійський в'яз, є невеликим північноамериканським деревом, яке традиційно використовується травниками вже понад 100 років.
Повідомляється, що корінні американці та перші поселенці використовували його як їжу для виживання.
Особливості:
- допомагає зміцнити стінки шлунково-кишкового тракту
- допомагає зміцнити слизові оболонки шлунка
- має антиоксиданте та антибактеріальні властивості
Його кора відома своїми слизовими компонентами, які можуть допомогти покрити та заспокоїти тканини шлунково-кишкового тракту.
Як приймати:
Наберіть одну (1) чайну ложку продукту та розмішайте в 1 склянці води. Варити кілька хвилин на повільному вогні. Остудіть. Додайте мед, випийте або прополощіть горло
Вміст елементів у 1й порції:
1,5 грамаКалорії 5 ккал
Вуглеводи 1 г
Порошок кори червоного в'язу (Ulmus rubra) 1500 мг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NOW |
| Вага | 113 г |
| Форма випуску | Порошок |
| Тип | Порошок |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці | 0.2 кг |
| Висота в пакованні | 15 |
| Вміст порції | 1.5 грами |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Глибина в упаковці | 10 см |
| Країна виробника | США |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість порцій, шт | 75 |
| Призначення | Для активного довголіття, Для внутрішніх органів, Для загального оздоровлення, Для травлення |
| Стать | Жіноча, Чоловіча |
| Ширина в упаковці | 10 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 820 ₴


