-11%

Натуральна добавка ActivLab Ashwagandha, 60 капсул
495 ₴
440 ₴
- Готово до відправки
- Код: CN12244
+380 (50) 057-22-28
Оленаповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Activlab Ashwagandha - це добавка, яку все частіше рекомендують спортсменам через її різнобічну дію. Вона класифікується як адаптогенні речовини, тобто трави, що володіють антиоксидантними властивостями та сприяють оптимальній розумовій та когнітивній діяльності.
Добавка з ашвагандою особливо рекомендується у періоди стресу, втоми чи проблем із концентрацією уваги. Виріб можна використовувати тривалий час.
Як приймати:
Рекомендується приймати по 1 капсулі перед сном.
Вміст елементів у 1й порції:
1 капсулаАшваганда (Withania somnifera) (корінь) 300 мг
Інгредієнти
Екстракт кореня ашваганди (Withania somnifera), мальтодекстрин, наповнювач – мікрокристалічна целюлоза, агент проти злежування: солі магнію жирних кислот та діоксид кремнію, оболонка (желатин, барвник – діоксид титану).
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Activlab |
| Форма випуску | Капсули |
| Тип | Капсули |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці | 0.12 кг |
| Висота в пакованні | 12 |
| Вміст порції | 1 капсула |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Глибина в упаковці | 6 см |
| Країна виробника | Польща |
| Кількість в упаковці, шт. | 60 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість порцій, шт | 60 |
| Призначення | Антиоксиданти, Для активного довголіття, Для імунної системи, Для мозку, Для нервової системи |
| Стать | Жіноча, Чоловіча |
| Ширина в упаковці | 6 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 440 ₴
