-9%

Натуральна добавка NOW Licorice Root 450 mg, 100 вегакапсул
510 ₴
465 ₴
- Готово до відправки
- Код: CN11363
+380 (50) 057-22-28
Оленаповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
NOW Licorice Root – багаторічна трав'яниста рослина роду бобових. Протягом багатьох років корінь солодки використовується для підтримки імунітету.
Особливості NOW Licorice Root:
- Використовується для підтримки дихальної та сечостатевої систем.
- Підтримує надниркові залози, шлунок і кишечник.
- Сприяє підтримці сили.
- Допомагає правильному травленню.
Властивості добавки обумовлені наявністю олій, флавоноїдів, кислот та фруктози у складі.
Переваги NOW Licorice Root:
- Натуральна рослинна добавка.
- Підтримує травний тракт.
- Використовується для підтримки організму в періоди втоми.
Вважається, що солодка допомагає правильному травленню.
Як приймати NOW Licorice Root:
Приймати по 2 капсули 1-3 рази на день. Не рекомендується приймати добавку протягом тривалого часу. Перед початком прийому рекомендується проконсультуватися з лікарем.
Вміст елементів у 1й порції:
2 вегакапсулиЕкстракт солодки (Glycyrrhiza glabra) (корінь) 900 мг
Інгредієнти
Целюлоза (капсула), стеаринова кислота (рослинного походження)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NOW |
| Тип | Капсули |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці | 0.2 кг |
| Висота в пакованні | 14 |
| Вміст порції | 2 вегакапсулі |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Глибина в упаковці | 7 см |
| Країна виробника | США |
| Кількість в упаковці, шт. | 100 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість порцій, шт | 50 |
| Призначення | Для внутрішніх органів, Для імунної системи, Для шкіри, волосся і нігтів, Для нервової системи, Для загального відновлення |
| Стать | Жіноча, Чоловіча |
| Форма випуску | Вегакапсулі |
| Ширина в упаковці | 7 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 465 ₴

