
Натуральна добавка NOW Indole-3-Carbinol 200 mg, 60 вегакапсул
1 090 ₴
- Готово до відправки
- Код: CN11351
NOW Indole-3-Carbinol 200 mg - це природний компонент рослинного походження, який виявлений в овочах хрестоцвітого типу – зокрема маються на увазі капуста та броколі.
Добавка має властивості потужного антиоксиданту, тому надає захист клітинам від пошкоджень через вплив вільних радикалів. Вживання такого продукту нормалізує гормональний фон та підтримує його стан, благотворно впливає на функцію молочної залози, простати та багатьох органів репродуктивної системи у жінок та чоловіків.
За допомогою добавки можна очистити печінку від токсинів, а також подбати про правильне та здорове клітинне розмноження у своєму організмі.
Як приймати:
Приймати по 1 капсулі 1-2 десь у день під час їжі.
Вміст елементів у 1й порції:
1 вегакапсулаІндол-3-карбінол 200 мг
Екстракт лінганів із насіння льону (Linum usitatissimum) (оболонка насіння) 200 мг
Інгредієнти
Гіпромелоза (целюлозна капсула), рисові висівки, діоксид кремнію, магнію стеарат (рослинний джерело)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NOW |
| Тип | Капсули |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці | 0.2 кг |
| Висота в пакованні | 12 |
| Вміст порції | 1 вегакапсула |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Глибина в упаковці | 6 см |
| Країна виробника | США |
| Кількість в упаковці, шт. | 60 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість порцій, шт | 60 |
| Призначення | Антиоксиданти, Для загального відновлення, Для репродуктивної системи |
| Стать | Жіноча, Чоловіча |
| Форма випуску | Вегакапсулі |
| Ширина в упаковці | 6 см |
- Ціна: 1 090 ₴

