
Натуральна добавка Mason Natural Co Q10 200 mg, 30 капсул
1 230 ₴
1 215 ₴
- Готово до відправки
- Код: CN10924
Mason Natural Co Q10 200 mg найсильніший антиоксидант, що захищає органи та системи людського організму, особливо серця та кровоносних судин.
Здатність поглинати організм CoQ10 зменшується із віком. CoQ10 виконує дві життєво важливі функції: допомагає активізувати та захистити клітини організму. Його антиоксидантні властивості можуть підвищити життєздатність багатьох систем організму, включаючи мозок, імунну працездатність, здоров'я шкіри, слизові та ін. Зі всіх своїх переваг CoQ10 найбільш відомий тим, що підтримує здоров'я серця. Щодня серце відбиває близько 100 000 ударів і прокачує приблизно 10 000 літрів крові.
Як приймати:
Приймати по 1 капсулі на день, бажано під час їди, як харчова добавка.
Вміст елементів у 1й порції:
1 капсулаКоензим Q10 200 мг
Інгредієнти
Рисові висівки масло, желатин (бичачий), гліцерин, соєвий лецитин, очищена вода, діоксид титану
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mason Natural |
| Форма випуску | Капсули |
| Тип | Капсули |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці | 0.1 кг |
| Висота в пакованні | 12 |
| Вміст порції | 1 капсула |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Глибина в упаковці | 6 см |
| Країна виробника | США |
| Кількість в упаковці, шт. | 30 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість порцій, шт | 30 |
| Призначення | Антиоксиданти, Для серцево-судинної системи |
| Стать | Жіноча, Чоловіча |
| Ширина в упаковці | 6 см |
- Ціна: 1 215 ₴
