
Натуральна добавка Mason Natural Alpha-Lipoic Acid 600 mg, 30 капсул
815 ₴
805 ₴
- Готово до відправки
- Код: CN10896
Mason Natural Alpha-Lipoic Acid 600 mg є потужним жировим та водорозчинним антиоксидантом.
Вона також є важливим компонентом процесу виробництва енергії у клітинах.
Основна роль альфа-ліпоєвої кислоти – це усунення дії вільних радикалів, які є у всьому організмі. Саме вони є причинами багатьох захворювань нервової системи, а також хвороб, як Альцгеймер. Альфа-ліпоєва кислота посилює свою антиоксидантну дію ще й тим, що посилює властивості вітаміну С та Е. Це сприяє утворенню в клітинах організму глутатіону – важливого коферменту імунної системи.
Як приймати:
Приймати по 1 капсулі один-два рази на день, бажано під час їжі або як харчову добавку.
Вміст елементів у 1й порції:
1 капсулаАльфа-ліпоєва кислота 600 мг
Інгредієнти
Желатин, мікрокристалічна целюлоза, рослинний магній стеарат
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mason Natural |
| Форма випуску | Капсули |
| Тип | Капсули |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці | 0.1 кг |
| Висота в пакованні | 12 |
| Вміст порції | 1 капсула |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Глибина в упаковці | 6 см |
| Країна виробника | США |
| Кількість в упаковці, шт. | 30 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість порцій, шт | 30 |
| Призначення | Антиоксиданти, Для імунної системи, Для нервової системи |
| Стать | Жіноча, Чоловіча |
| Ширина в упаковці | 6 см |
- Ціна: 805 ₴
