-1%

Натуральна добавка Nature's Way Pycnogenol, 30 таблеток
1 320 ₴
1 305 ₴
- Готово до відправки
- Код: CN10736
+380 (50) 057-22-28
Оленаповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Nature's Way Pycnogenol - це засіб, здатний зробити крихкі та ослаблені судини міцними, повернути їм здоров'я, попередити судинні хвороби.
Ефективний природний антиоксидант, запобігає передчасному старінню і багатьох хвороб, зміцнює кровоносні судини, підвищує рухливість суглобів, покращує зір.
Як приймати:
Дорослим приймати по 1 таблетці двічі-тричі на день.
Вміст елементів у 1й порції:
1 таблеткаPycnogenol (екстракт сосни приморської) (кора) 50 мг
Розмарин (лист) 50 мг
Вітамін Е (d-альфа-токоферилсукцинату) 20 мг
Інгредієнти
Целюлоза, дикальційфосфат, мальтодекстрин, кроскармелоза натрію, стеаринова кислота, гіпромелоза, діоксид кремнію, гліцерин
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nature's Way |
| Форма випуску | Таблетки |
| Тип | Таблетки |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці | 0.1 кг |
| Висота в пакованні | 12 |
| Вміст порції | 1 таблетка |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Глибина в упаковці | 6 см |
| Країна виробника | США |
| Кількість в упаковці, шт. | 30 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість порцій, шт | 30 |
| Призначення | Для активного довголіття, Для загального оздоровлення, Для серцево-судинної системи |
| Стать | Жіноча, Чоловіча |
| Ширина в упаковці | 6 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 305 ₴


