
Натуральна добавка Nature's Way Aloe Vera Leaf Juice, 1 л
1 000 ₴
745 ₴
- Готово до відправки
- Код: CN10691
Nature's Way Aloe Vera забезпечують унікальні заспокійливі властивості потужної м'якоті алое у поєднанні із соком внутрішніх листків.
Цей продукт містить органічно вирощене алое віра, зібране на піку живильної активності. Полісахариди відповідальні за багато переваг алое для здоров'я. Алое Віра від Nature's Way збагачений Aloe PolyMax+.
Алое Віра від Nature's Way гарантовано свіжий. Оскільки поживні речовини алое погіршуються при дії кисню, алое віра Nature's Way розливається по пляшках з використанням унікального азотного процесу для усунення окислення та збереження ефективності.
Як приймати:
Пийте від 28 до 240 мл на день або додайте у свій улюблений сік або смузі.
Вміст елементів у 1й порції:
240 млКалорії 15 ккал
Жири 0 г
Вуглеводи 3 г
- цукор 1 г
Білок 0 г
Натрій 80 мг
Інгредієнти
очищена вода, сік листя алое віра, консерванти для збереження свіжості (лимонна кислота, сорбат калію, бензоат натрію), органічний Aloe PolyMax+, що містить полісахарид
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nature's Way |
| Форма випуску | Рідина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці | 1 кг |
| Висота в пакованні | 25 |
| Вміст порції | 240 мілілітрів |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Глибина в упаковці | 10 см |
| Країна виробника | США |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість порцій, шт | 4 |
| Призначення | Для активного довголіття, Для загального оздоровлення |
| Стать | Жіноча, Чоловіча |
| Тип | Алое Вера |
| Ширина в упаковці | 10 см |
- Ціна: 745 ₴


