-5%

Натуральна добавка NOW Apple Cider Vinegar 450 mg, 180 капсул
640 ₴
610 ₴
- Готово до відправки
- Код: CN10553
+380 (50) 057-22-28
Оленаповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
NOW Apple Cider Vinegar отримують шляхом природного бродіння солодкого яблучного сидру.
Має потужні антиоксидантні властивості, захищає клітини від руйнівної дії вільних радикалів, гальмує їх передчасне старіння і допомагає продовжити молодість.
Особливості:
- підвищує еластичність судин
- покращує кровообіг
- допомагає боротися із процесами старіння
- покращує імунітет
NOW Apple Cider Vinegar має протизапальні властивості, здатний підтримати імунітет, а також має тонізуючі та антисептичні властивості.
Як приймати:
Приймати по 1-2 капсули до 3 разів на день під час їжі.
Вміст елементів у 1й порції:
2 капсулиПорошок яблучного оцту 900 мг
Інгредієнти
Желатин (капсула), діоксид кремнію та магнію стеарат (рослинне джерело)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NOW |
| Форма випуску | Капсули |
| Тип | Капсули |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці | 0.4 кг |
| Висота в пакованні | 14 |
| Вміст порції | 2 капсули |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Глибина в упаковці | 7 см |
| Країна виробника | США |
| Кількість в упаковці, шт. | 180 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість порцій, шт | 90 |
| Призначення | Антиоксиданти, Для активного довголіття, Для внутрішніх органів, Для імунної системи, Для загального оздоровлення |
| Стать | Жіноча, Чоловіча |
| Ширина в упаковці | 7 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 610 ₴


