
Натуральна добавка Solaray Fermented Lion's Mane Mushroom, 60 вегакапсул
1 520 ₴
1 135 ₴
- Готово до відправки
- Код: CN10303
Solaray Fermented Lion's Mane Mushroom 100% веганська харчова добавка з органічно вирощеної цільної міцеліальної біомаси гриба.
Міцелій – рослинна частина гриба, завдяки якій гриб поглинає поживні речовини. Органічну грибну міцеліальну біомасу культивують на органічному без вмісту глютена цільному вівсі, а потім ферментують.
Особливості:
- Підтримує загальний стан організму
- Підтримує роботу мозку
Його сміливо можна назвати панацеєю від багатьох захворювань. Дуже широке застосування він отримав саме за хвороб пов'язаних з нервовою системою. Він збільшує природне вироблення чинника зростання, що стимулює регенерацію нерва, що у свою чергу, забезпечує хорошу роботу мозку та нервової системи.
Як приймати:
Приймати по 2 капсули раз на день з їжею або без їжі.
Вміст елементів у 1й порції:
2 вегакапсулиФерментований органічний гриб левової гриви (Hericium erinaceus) (міцелій; органічна цільна вівсяна біомаса) 1000 мг
Інгредієнти
Органічний пулулан (капсула)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Solaray |
| Тип | Капсули |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці | 0.2 кг |
| Висота в пакованні | 12 |
| Вміст порції | 2 вегакапсулі |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Глибина в упаковці | 6 см |
| Країна виробника | США |
| Кількість в упаковці, шт. | 60 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість порцій, шт | 30 |
| Призначення | Для імунної системи, Для мозку, Для нервової системи, Для загального оздоровлення |
| Стать | Жіноча, Чоловіча |
| Форма випуску | Вегакапсулі |
| Ширина в упаковці | 6 см |
- Ціна: 1 135 ₴
