
Натуральна добавка Solaray Activated Broccoli Seed Extract 350 mg, 30 вегакапсул
1 325 ₴
1 310 ₴
- Готово до відправки
- Код: CN10290
Solaray Activated Broccoli Seed Extract 350 mg містить особливий клас фітохімічних речовин, відомих як сульфорафанові глюкозинолати.
У той час як антиоксиданти зазвичай споживаються з їжею або іншими добавками, сульфорафан є унікальним, оскільки він може стимулювати ваш організм до створення антиоксидантів.
Особливості:
- Підтримує імунну систему
- Зміцнює мікрофлору
- Підтримує серцево-судинну систему
Брокколі – хрестоцвітих овочів сімейства капустяних. Брокколі містить унікальні речовини – глюкорафанін та фермент мірозинази. При жуванні ці речовини змішуються і утворюється сполука, відома як сульфорафан, що забезпечує унікальну дію броколі.
Як приймати:
Приймати по 1 капсулі 1 раз на день під час їжі або запиваючи склянкою води.
Вміст елементів у 1й порції:
1 вегакапсулаБрокколі (Brassica oleracea italica) (насіння) 350 мг
Фермент мірозиназу (Brassica oleracea italica) (Тіоглюкозідазу) 13 мг
Органічні сублімовані паростки брокколі (Brassica oleracea italica) 50 мг
Інгредієнти
Рослинна целюлоза (капсула), аскорбат кальцію
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Solaray |
| Тип | Капсули |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці | 0.2 кг |
| Висота в пакованні | 12 |
| Вміст порції | 1 вегакапсула |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Глибина в упаковці | 6 см |
| Країна виробника | Великобританія |
| Кількість в упаковці, шт. | 30 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість порцій, шт | 30 |
| Призначення | Антиоксиданти, Для мікрофлори, Для загального оздоровлення, Для енергії і бадьорості |
| Стать | Жіноча, Чоловіча |
| Форма випуску | Вегакапсулі |
| Ширина в упаковці | 6 см |
- Ціна: 1 310 ₴

