-1%

Натуральна добавка NOW Beta-Glucans with ImmunEnhancer, 60 вегакапсул
900 ₴
895 ₴
- Готово до відправки
- Код: CN10162
+380 (50) 057-22-28
Оленаповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
NOW Beta-Glucans with ImmunEnhancer, 60 вегакапсул являє собою біоактивний вуглевод, отриманий з клітинної стінки Saccharomyces cerevisiae.
Особливості:
- покращує імунну систему
- допомагає у роботі шлунково-кишкового тракту
- вегетаріанський продукт
ImmunEnhancer є високомолекулярним полісахаридом, витягнутим з модрини західної, здатність якого була вивчена компанією Now на предмет його здатності стимулювати здорову імунну відповідь.
Як приймати
Приймати по 2 капсули від 1 до 3 разів на день.
Вміст елементів у 1й порції:
2 капсулиПорошок бета-1.3/1.6-D-глюкану (Saccharomyces cerevisiae) 500 мг
ImmunEnhancer (арабіногалактан з модрини (Larix occidentalis)) 400 мг
Інгредієнти
Целюлоза (капсула), порошок целюлози, діоксид кремнію та магнію стеарат (рослинне джерело).
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NOW |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці | 0.2 кг |
| Висота в пакованні | 12 |
| Вміст порції | 2 вегакапсулі |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Глибина в упаковці | 6 см |
| Країна виробника | США |
| Кількість в упаковці, шт. | 60 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість порцій, шт | 30 |
| Призначення | Антиоксиданти, Для активного довголіття, Для внутрішніх органів, Для імунної системи, Для загального оздоровлення, Для енергії і бадьорості |
| Стать | Жіноча, Чоловіча |
| Форма випуску | Вегакапсулі |
| Ширина в упаковці | 6 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 895 ₴


