
Велорукавички Power Play 5284 A, Red - S
330 ₴
- Готово до відправки
- Код: CN9641-2
+380 (50) 057-22-28
Оленаповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
PowerPlay 5284 A розроблено для жінок, які шукають нові тенденції.
Долонь із міцного нейлону із сітковою вентиляцією
Для легкого зняття рукавички оснащені пальцевими петлями
Рукавички фіксуються та регулюються по всій довжині застібками на липучках
Завдяки гелевим вставкам забезпечується максимальне погашення вібрацій
Сублімований малюнок, що вбирає вологу лайкра з сіткою для оптимальної ветиляції
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Power Play |
| Колір | Червоний |
| Матеріал | Нейлон |
| Розмір | S |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці | 0.35 кг |
| Висота в пакованні | 20 |
| Глибина в упаковці | 15 см |
| Країна виробника | Пакистан |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Стать | Жіночий |
| Тип | Рукавички |
| Ширина в упаковці | 4 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 330 ₴




