-1%

Натуральна добавка Doctor's Best Saw Palmetto with eUromed, 60 капсул
1 475 ₴
1 455 ₴
- Готово до відправки
- Код: CN9530
+380 (50) 057-22-28
Оленаповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Doctor's Best Saw Palmetto with Palmetto містить чистий стандартизований екстракт пальми сереноа, який гарантовано забезпечує від 85% до 95% жирних кислот пальми сереноа та корисні рослинні стероли, які є ключовими активними інгредієнтами трав.
Допомагає підтримувати здорову функцію передміхурової залози та сечовивідних шляхів.
Як приймати
Приймати 1 раз на день незалежно від прийомів їжі або за рекомендацією лікаря.
Вміст елементів у 1й порції:
1 капсулаЕкстракт пальми сереноа (Prosterol) (ягоди) 320 мг
Інгредієнти
Капсула (желатин, гліцерин, очищена вода).
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Doctor's Best |
| Форма випуску | Капсули |
| Тип | Капсули |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці | 0.2 кг |
| Висота в пакованні | 12 |
| Вміст порції | 1 капсула |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Глибина в упаковці | 6 см |
| Країна виробника | США |
| Кількість в упаковці, шт. | 60 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість порцій, шт | 60 |
| Призначення | Антиоксиданти, Для активного довголіття, Для загального оздоровлення, Для репродуктивної системи, Для серцево-судинної системи |
| Стать | Чоловічий |
| Ширина в упаковці | 6 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 455 ₴
