
Натуральна добавка Nosorog Sunflower Lecithin Powder, 200 грам
360 ₴
- В наявності
- Код: CN9290
+380 (50) 057-22-28
Оленаповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Nosorog Sunflower Lecithin Powder - складається з соняшникового лецитину, сполучної речовини, яка потрібна для здорового функціонування практично всіх життєво важливих органів.
Переваги:
У звичайних умовах достатню кількість лецитину із звичайних продуктів харчування отримати досить складно, оскільки в них міститься всього 10-20% фосфотидилхоліну – головного компонента лецитину, що діє. У Nosorog Sunflower Lecithin Powder, 200 г міститься до 97%! фосфоліпідів.
Як приймати:
Приймають по 2 мірні ложки на день (10 г), змішуючи продукт з їжею або вживаючи окремо під час їжі.
Вміст елементів у 1й порції:
10 грамКалорії 80 ккал
Жири 5 г
- насичені 1 г
- транс жири 0 г
- поліненасичені 2,5 г
- мононенасичені 1,5 г
Холестерин 0 мг
Натрій 0 мг
Калій 80 мг
Вуглеводи 1 г
- харчові волокна 0 г
- цукор 0 г
Білок 0 г
Інгредієнти
соняшниковий лецитин
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NOSOROG |
| Вага | 200 г |
| Форма випуску | Порошок |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці | 0.2 кг |
| Висота в пакованні | 12 |
| Вміст порції | 10 грамів |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Глибина в упаковці | 10 см |
| Країна виробника | Україна |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість порцій, шт | 20 |
| Призначення | Для активного довголіття, Для загального оздоровлення |
| Стать | Жіноча, Чоловіча |
| Тип | Лецитин |
| Ширина в упаковці | 10 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 360 ₴
