
Натуральна добавка Puritan's Pride Blood Sugar Specifics, 60 капсул
480 ₴
- Готово до відправки
- Код: CN8874
+380 (50) 057-22-28
Оленаповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Puritan's Pride Blood Sugar Specifics - ідеальна добавка для тих, хто хоче підтримувати рівень цукру в крові, що вже знаходиться в межах норми.
Ця формула містить важливий мінерал піколінат хрому. Хром є ключовим компонентом фактора толерантності до глюкози (GTF), що підтримує використання організмом цукру. Puritan's Pride Blood Sugar Specifics також посилено корицею, яка забезпечує рослинну підтримку для здорового метаболізму цукру.
Як приймати:
Дорослим приймати по одній (1) капсулі двічі на день, бажано під час їжі. Капсули можна відкрити та додати вміст у свій улюблений напій або їжу.
Вміст елементів у 1й порції:
1 капсулаХром (піколінат хрому) 200 мкг
Кориця (Cinnamomum burmannii) (кора) 500 мг
Екстракт кориці (Cinnamomum spp.) (кора) (екстракт 4:1, еквівалентний 500 мг кориці) 125 мг
Інгредієнти
желатин, рослинна целюлоза, діоксид кремнію, рослинний магнію стеарат
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Puritan's Pride |
| Форма випуску | Капсули |
| Тип | Капсули |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці | 0.2 кг |
| Висота в пакованні | 12 |
| Вміст порції | 1 капсула |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Глибина в упаковці | 6 см |
| Країна виробника | США |
| Кількість в упаковці, шт. | 60 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість порцій, шт | 60 |
| Призначення | Для активного довголіття, Для загального оздоровлення, Для серцево-судинної системи |
| Стать | Жіноча, Чоловіча |
| Ширина в упаковці | 6 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 480 ₴
