
Замінник харчування Redcon1 MRE LITE, 870 грам - Полуничний торт
2 460 ₴
- Готово до відправки
- Код: CN8346-11
+380 (50) 057-22-28
Оленаповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Замінник їжі, Redcon1 MRE LITE, тепер доступний з нижчим вмістом калорій.
MRE Lite не містить сироваткового протеїну, що сприяє його легкому засвоєнню. Замість цього ви отримаєте яловичий, лососевий, яєчний, і курячий білок. Плюс до цього корисні властивості протеїну коричневого рису, горохового протеїну та олії MCT.
Як приймати:
Змішайте 1 порцію (29 грам) зі 150-200 мл вашого улюбленого напою, добре струсіть і споживайте
Вміст елементів у 1й порції:
29 грамКалорії 130 ккал
Жири 2 г
- насичені 1 г
- транс-жири 0 г
Холестерин 0 мг
Натрій 85 мг
Вуглеводи 4 г
- харчові волокна 1 г
- цукор 2 г
Білок 24 г
Інгредієнти
Цільнохарчовий протеїновий комплекс (ізолят яловичого протеїну, гороховий протеїн, коричневий протеїн, курячий протеїн, яєчний альбумін, протеїн лосося), натуральні та штучні ароматизатори, молочний крем (для текстури), червонокаліберний какао, целюлозна камедь Масляний порошок, мальтодекстрин, сіль, сукралоза, ацесульфам калію
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Redcon1 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 870 |
| Вага в упаковці | 0.87 кг |
| Вид | Комплексні |
| Висота в пакованні | 22 |
| Вміст білків | 83 % |
| Вміст вуглеводів | 14 % |
| Вміст вуглеводів в 100 г | Низьковуглеводні |
| Вміст порції | 29 грам |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Глибина в упаковці | 13 см |
| Країна виробника | США |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість порцій, шт | 30 |
| Призначення | Для набору м'язової маси, Для загального відновлення, Для підвищення витривалості |
| Принцип дії | Середня швидкість засвоєння |
| Різновид за походженням | Змішаний |
| Смак | Полуничний торт |
| Стать | Жіноча, Чоловіча |
| Тип оброблення | Комбінований |
| Форма випуску | Порошок |
| Ширина в упаковці | 13 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 460 ₴
