
Натуральна добавка Life Extension Ginkgo Biloba Certified Extrac 120 mg, 365 вегакапсул
2 375 ₴
- Готово до відправки
- Код: CN7963
+380 (50) 057-22-28
Оленаповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Life Extension Ginkgo Biloba Certified Extract - позитивно впливає на пам'ять і когнітивні функції.
Екстракти листя гінкго містять численні біоактивні сполуки, які сприяють здорової когнітивної функції.
Переваги:
- Підтримує пам'ять і мнемонічні функції
- Покращує якість життя
- Нормалізує когнітивні функції
- Сприяє притоку крові до мозку
Екстракти листя гінкго містять численні біологічно активні сполуки, в тому числі флавонглікозіди гінкго, терпенові лактони та трілактони, проантоціанідіни і багато іншого. Вважається, що саме ці біоактивні речовини роблять гінкго ефективним засобом для стимуляції когнітивних функцій.
Як приймати:
Приймати по одній (1) капсулі два рази на день або відповідно до рекомендацій лікаря.
Вміст елементів у 1й порції:
1 капсулаЕкстракт гінкго білоба (лист) [стандартизований до 24% флавонглікозидів гінкго, 6% терпенових лактонов, 1ч / млн гінкголіевой кислоти] 120 мг
Інгредієнти
Целюлоза мікрокристалічна, рослинна целюлоза (капсула), діоксид кремнію, стеаринової кислоти
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Life Extension |
| Тип | Капсули |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці | 0.35 кг |
| Висота в пакованні | 15 |
| Вміст порції | 1 вегакапсула |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Глибина в упаковці | 12 см |
| Країна виробника | США |
| Кількість в упаковці, шт. | 365 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість порцій, шт | 365 |
| Призначення | Для активного довголіття, Для мозку, Для нервової системи |
| Стать | Жіноча, Чоловіча |
| Форма випуску | Вегакапсулі |
| Ширина в упаковці | 12 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 375 ₴
