-2%

Епімедіум Source Naturals Horny Goat Weed 1000 mg, 30 таблеток для підтримки сексуальної енергії
580 ₴
570 ₴
- Готово до відправки
- Код: CN13636
+380 (50) 057-22-28
Оленаповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Source Naturals Horny Goat Weed 1000 mg - це високоякісна харчова добавка з екстрактом епімедіуму, який стимулює лібідо та покращує сексуальну функцію, збільшує силу та енергію, забезпечуючи відповідні умови для інтенсивного зростання м'язів.
Особливості:
- покращує потенцію
- підвищує сексуальний потяг
- стимулює статеву активність
Горянка - один із найцінніших тонізуючих засобів китайського траволікування. У Китаї воно застосовується спеціально для підтримки здорової сексуальної активності - недарма одна з назв цієї трави означає любителя любовних пригод.
Як приймати:
Приймати по 1 таблетці 2 рази на день між прийомами їжі.
Вміст елементів у 1й порції:
1 таблеткаЕкстракт надземних частин епімедіуму (10% флавоноїдів у вигляді ікаріїну) 1000 мг
Інгредієнти
Мікрокристалічна целюлоза, аравійська камедь, стеаринова кислота, модифікована целюлозна камедь та діоксид кремнію
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Source Naturals |
| Форма випуску | Таблетки |
| Тип | Таблетки |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці | 0.1 кг |
| Висота в пакованні | 12 |
| Вміст порції | 1 таблетка |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Глибина в упаковці | 6 см |
| Країна виробника | США |
| Кількість в упаковці, шт. | 30 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість порцій, шт | 30 |
| Призначення | Для активного довголіття, Для загального оздоровлення, Для репродуктивної системи |
| Стать | Жіноча, Чоловіча |
| Ширина в упаковці | 6 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 570 ₴

