
Креатин AB Pro Creatine, 200 капсул
555 ₴
- Готово до відправки
- Код: CN7575
+380 (50) 057-22-28
Оленаповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Недорога, але дуже ефективна добавка. Підвищує силу, витривалість, збільшує м'язову масу, знижує навантаження на суглоби. Не варто вважати креатин добавкою для "качків". Здатність підвищувати витривалість, давно зробила креатин популярним і серед легкоатлетів, бійців ММА, плавців і т.д.
Особливості Creatine:
- Підвищує витривалість;
- Підвищує силу;
- Стимулює гіпертрофію м'язових волокон;
- Регулює гідробаланс в м'язових тканинах.
Creatine швидко доставить креатин вашим м'язам. для отримання порції креатину нема потреби носити з собою шейкер.
Переваги Creatine:
- Зручна для вживання форма
- Доступна ціна
- Відсутність харчових добавок
Спосіб вживання:
Вживати 1 -2 в рази день, вранці і перед тренуванням.
Вміст елементів у 1й порції:
1 капсулаКреатин моногідрат 390 мг
Інгредієнти
харчовий желатин (матеріал капсули)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AB PRO |
| Форма випуску | Капсули |
| Тип | Капсули |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці | 0.4 кг |
| Висота в пакованні | 12 |
| Вміст порції | 1 капсула |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Глибина в упаковці | 10 см |
| Країна виробника | Україна |
| Кількість в упаковці, шт. | 200 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість порцій, шт | 200 |
| Призначення | Для набору м'язової маси, Для загального відновлення, Для підвищення витривалості |
| Стать | Жіноча, Чоловіча |
| Ширина в упаковці | 10 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 555 ₴
