
Післятренувальний комплекс Olimp Sport Nutrition HMBolon NX Mega Caps, 30 капсул
380 ₴
- Готово до відправки
- Код: CN7542
Olimp HMBolon NX - це вдосконалений препарат, який збагачує дієту бета-гідрокси-бета-метилбутират кальцію у формі ретельно розробленої комбінації з аргінін-альфа-кетоглутаратом і креатинмалатом.
HMB сприяє зростанню сили та м'язової маси. Наукові дослідження показали, що його активність значно зростає, якщо використовувати разом із креатином та аргініном. Синергізм, що спостерігається між цими поживними речовинами, можна пояснити їх участю на різних етапах тих самих метаболічних шляхів, що призводить до зменшення підшкірного жиру і накопичення м'язових білків.
Як приймати:
Приймати по 1 порції (4 капсули) 1-2 десь у день. Не перевищуйте рекомендовану добову дозу.
Вміст елементів у 1й порції:
4 капсулиCaHMB 2200 мг
- HMB 1760 мг
AAKG (аргінін альфа-кетоглутарат) 1160 мг
- L-аргінін 754 мг
Креатин малат 1160 мг
- креатин 870 мг
Інгредієнти
бета-гідрокси-бета-метилбутират кальцію 41,7%, альфа-кетоглутарат L-аргініну 22%, малат креатину 22%, засіб проти стеження - магнієві солі жирних кислот; капсула (компоненти оболонки – желатин, колір: E 171)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Olimp Nutrition |
| Форма випуску | Капсули |
| Тип | Капсули |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці | 0.2 кг |
| Висота в пакованні | 12 |
| Вміст порції | 4 капсулы |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Глибина в упаковці | 6 см |
| Країна виробника | Польща |
| Кількість в упаковці, шт. | 30 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість порцій, шт | 7 |
| Призначення | Для імунної системи, Для загального відновлення, Для енергії і бадьорості |
| Стать | Жіноча, Чоловіча |
| Ширина в упаковці | 6 см |
- Ціна: 380 ₴
