-4%

Натуральна добавка Swanson Melatonin 3 mg, 60 капсул
125 ₴
120 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
- Готово до відправки
- Код: CN7257
+380 (50) 057-22-28
Оленаповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Swanson Melatonin - чудовий помічник у забезпеченні розслаблюючого режиму сну.
Додавання невеликої кількості цього важливого гормону допоможе відновити нормальний режим сну, забезпечуючи при цьому відмінну антиоксидантну підтримку.
особливості:
- Природний гормон, який допомагає регулювати цикл сну та неспання в організмі та сприяє нормальному режиму сну.
- Підтримує антиоксидантні шляхи
- Відмінна формула для закуски – корисна для заохочення здорового сну.
Як приймати:
Приймайте одну капсулу, запиваючи водою за півгодини до сну.
Вміст елементів у 1й порції:
1 капсулаМелатонін 3 мг
Інгредієнти
рисове борошно, желатин
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Swanson |
| Форма випуску | Капсули |
| Тип | Капсули |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці | 0.2 кг |
| Висота в пакованні | 12 |
| Вміст порції | 1 капсула |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Глибина в упаковці | 6 см |
| Країна виробника | США |
| Кількість в упаковці, шт. | 60 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість порцій, шт | 60 |
| Призначення | Для нервової системи, Для поліпшення сну |
| Стать | Жіноча, Чоловіча |
| Ширина в упаковці | 6 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 120 ₴
