
Стимулятор тестостерону MST Nutrition Zinc B6 Magnesium, 120 вегакапсул
970 ₴
- Готово до відправки
- Код: CN7203
+380 (50) 057-22-28
Оленаповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
MST Zinc B6 Magnesium - поєднання магнію, цинку та вітаміну В6, що забезпечують тривалий анаболічний ефект.
Сприяє збільшенню м'язів та силових показників. Допомагає зберегти водний баланс та нормалізує кров'яний тиск. Підтримує високий рівень тестостерону.
Як приймати:
По 1 капсулі разом з їжею двічі на день, запиваючи великою кількістю рідини. Не рекомендується перевищувати дозування.
Вміст елементів у 1й порції:
1 капсулаЦинк 15 мг
Магній 219 мг
Вітамін В6 4,4 мг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MST Nutrition |
| Тип | Капсули |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці | 0.2 кг |
| Висота в пакованні | 14 |
| Вміст порції | 1 вегакапсула |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Глибина в упаковці | 7 см |
| Країна виробника | Німеччина |
| Кількість в упаковці, шт. | 120 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість порцій, шт | 120 |
| Призначення | Для набору м'язової маси, Для підвищення витривалості, Для підвищення тестостерону, Для репродуктивної системи |
| Стать | Жіноча, Чоловіча |
| Форма випуску | Вегакапсулі |
| Ширина в упаковці | 7 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 970 ₴
