
Натуральна добавка Doctor's Best Trans-Resveratrol with Resvinol 200 mg, 60 вегакапсул
1 570 ₴
- Готово до відправки
- Код: CN7098
+380 (50) 057-22-28
Оленаповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Doctor's Best Trans-Resveratrol - це поліфенол, що зустрічається в природному вигляді в шкірці червоного винограду, деяких ягодах та інших рослинах.
Дослідження показали, що ресвератрол може сприяти нормальній роботі серцево-судинної системи. Ресвератрол відомий своїми властивостями протидії старінню та здатністю покращувати здорову реакцію на біологічний стрес.
Як приймати:
Приймати по 1 або кілька капсул на день під час їди або відповідно до рекомендацій лікаря
Вміст елементів у 1й порції:
1 капсулаТрансресвератрол 200 мг
Поліфеноли (отримані з червоного вина (виноград (Vitis vinifera)) та рейнутрії японської (Polygonum cuspidatum)) 80 мг
Інгредієнти
Модифікована целюлоза (вегетаріанська капсула), рисове борошно, діоксид кремнію, магнію стеарат (рослинного походження)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Doctor's Best |
| Тип | Капсули |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці | 0.2 кг |
| Висота в пакованні | 12 |
| Вміст порції | 1 вегакапсула |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Глибина в упаковці | 6 см |
| Країна виробника | США |
| Кількість в упаковці, шт. | 60 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість порцій, шт | 60 |
| Призначення | Для активного довголіття, Для шкіри, волосся і нігтів, Для серцево-судинної системи |
| Стать | Жіноча, Чоловіча |
| Форма випуску | Вегакапсулі |
| Ширина в упаковці | 6 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 570 ₴
