
Натуральна добавка Doctor's Best Digestive Enzymes, 90 капсул
1 640 ₴
1 620 ₴
- Готово до відправки
- Код: CN7067
Doctor's Best Digestive Enzymes - це суміш високоефективних травних ферментів повного спектру дії у вигляді унікальної формули для доповнення та підтримки власних травних здібностей організму.
Кожна капсула забезпечує організм ферментами, призначеними для оптимального засвоєння жирів, білків та вуглеводів, які містяться у приготованих та необроблених продуктах. Формула забезпечує додаткову підтримку альфа-галактозидази та бета-глюканази для перетравлення овочів, бобів та злаків, а також ферментів, таких як глюкоамілаза та інвертаза, сприяючи розщепленню цукрів.
Як приймати:
Приймати по 1 капсулі з кожним прийомом їжі або відповідно до рекомендацій лікаря
Вміст елементів у 1й порції:
1 вегакапсулаСуміш травних ферментів
Суміш амілази (2 штаму) 20 000 DU
Суміш протеази SP Plus (4 штаму) 95 000 HUT
Дипептидил-пептидаза IV 250 DPP-IV
Бромелаїн 50 GDU
Папаїн 500 000 FCC PU
Інвертаза 100 INVU
Целюлаза 3250 CU
Бета-глюканаза 65 BGU
Альфа-галактозидаза 500 GaIU
Геміцелюлаза 750 HCU
Ксиланаза 650 XU
Фітаза 10 FTU
Глюкоамілаза 50 AGU
Ліпаза 3000 FIP
Лактаза 1000 ALU
Бактерії Bacillus subtilis 1 млрд КОУ
Інгредієнти
Модифікована целюлоза (вегетаріанська капсула)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Doctor's Best |
| Форма випуску | Капсули |
| Тип | Капсули |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці | 0.2 кг |
| Висота в пакованні | 12 |
| Вміст порції | 1 вегакапсула |
| Глибина в упаковці | 6 см |
| Країна виробника | США |
| Кількість в упаковці, шт. | 90 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість порцій, шт | 90 |
| Призначення | Для загального відновлення, Для травлення |
| Стать | Жіноча, Чоловіча |
| Ширина в упаковці | 6 см |
- Ціна: 1 620 ₴
