
Натуральна добавка Thorne Formula SF722, 250 гелевих капсул
2 265 ₴
- Готово до відправки
- Код: CN5830
Thorne Formula SF722 – добавка, спрямована на підтримку здоров'я мікрофлори. Прийом комплексу допомагає підтримувати правильну та повноцінну роботу корисних бактерій.
Особливості Thorne Formula SF722:
- Підтримка здоров'я мікрофлори.
- Підтримка загального здоров'я ШКТ.
- Допомога у підтримці корисних бактерій.
- Посередня підтримка імунітету.
Активний інгредієнт добавки – ундециленова кислота.
Переваги Thorne Formula SF722:
- Підтримує здоров'я вагінальної та кишкової мікрофлори.
- На основі ундециленової кислоти.
- Підходить для повнолітніх.
Ця добавка використовується для підтримки мікрофлори та імунітету.
Як приймати Thorne Formula SF722:
Приймайте по п'ять капсул 2-3 рази на день, незалежно від їжі. Запивайте капсули чистою водою. Не перевищуйте рекомендовану добову дозу. Прийом добавки протипоказаний підліткам до 18 років, вагітним і жінкам, що годують, а також за наявності індивідуальних протипоказань. Обов'язково проконсультуйтеся з лікарем перед початком прийому.
Вміст елементів у 1й порції:
5 гелевих капсулУндециленова кислота 250 мг
Інгредієнти
оливкова олія першого віджиму, желатин (бичачий), очищена вода та гліцерин (рослинне джерело)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Thorne |
| Тип | Капсули |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці | 0.25 кг |
| Висота в пакованні | 14 |
| Вміст порції | 5 гелевих капсул |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Глибина в упаковці | 7 см |
| Країна виробника | США |
| Кількість в упаковці, шт. | 250 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість порцій, шт | 50 |
| Призначення | Для мікрофлори, Для травлення |
| Стать | Жіноча, Чоловіча |
| Ширина в упаковці | 7 см |
- Ціна: 2 265 ₴
