
Шейкер BlenderBottle Classic Loop 590 мл, Black
935 ₴
- Готово до відправки
- Код: CN4238
+380 (50) 057-22-28
Оленаповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Шейкер Classic Loop оснащений оновленою кришкою з більш ергономічною петлею для перенесення та SpoutGuard для захисту брудних спортивних пальців від поверхні для пиття.
У цій запатентованій системі змішування використовується віночок, який можна знайти тільки в шейкерах марки BlenderBottle, щоб з легкістю доставляти протеїнові і поживні коктейлі.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Blender Bottle |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці | 0.35 кг |
| Висота в пакованні | 20 |
| Глибина в упаковці | 10 см |
| Країна виробника | Китай |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Матеріал | Пластик |
| Об'єм, мл | 590 |
| Тип перемішування | Вінчик |
| Ширина в упаковці | 10 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 935 ₴
