
Шейкер Universal Nutrition Shaker 700 мл, Yelow/Black/Red
200 ₴
- В наявності
- Код: CN4160
+380 (50) 057-22-28
Оленаповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Чудовий шейкер Universal Nutrition Shaker 700 мл, Yelow/Black/Red для приготування різних напоїв.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Universal Nutrition |
| Колір | Жовтий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці | 0.7 кг |
| Висота в пакованні | 20 |
| Глибина в упаковці | 10 см |
| Країна виробника | Китай |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість відділень | 1 |
| Об'єм, мл | 700 |
| Тип зачинення | Защіпка/заскочка |
| Тип перемішування | Сітка |
| Ширина в упаковці | 10 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 200 ₴

