
Шейкер IronFlex Spider Bottle 500 мл 100% Charged, Black
430 ₴
- Готово до відправки
- Код: CN3275
+380 (50) 057-22-28
Оленаповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ironflex Spider Bottle 500ml та його функції:
- для збивання протеїнових коктейлів
- для змішування різноманітних спецій
- для приготування амлетів
- для приготування рідкого тіста (млинці, оладки)
- для приготування дитячої суміші
- для змішування алкогольних коктейлів (бари, ресторани, кафе)
Величезна перевага шейкера Спайдера в тому, що він не завалюється як інші його конкуренти (якщо його власник забув його помити, особливо влітку) і чудово миється і збирається (зменшується в об'ємі майже в 2 рази).
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | IronFlex |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці | 0.5 кг |
| Висота в пакованні | 23 |
| Глибина в упаковці | 14 см |
| Країна виробника | Китай |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Матеріал | Пластик |
| Об'єм, мл | 500 |
| Тип перемішування | Вінчик |
| Ширина в упаковці | 14 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 430 ₴
