-13%

Шейкер BioTech Wave + 3in1 600 мл + 2 контейнера (250 мл, 100 мл), Black
375 ₴
325 ₴
- В наявності
- Код: CN3245
+380 (50) 057-22-28
Оленаповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Шейкер Biotech Wave для спортивного харчування складається з 3 відсіків, основний відсік має об'єм 600 мл. також відсіки по 200 мл. та 150 мл. Такі обсяги дозволяють транспортувати в шейкері не тільки амінокислоти, протеїн, передтренувальні комплекси, вітаміни, а й гейнери, де порції можуть досягати 200 г.
3-х компонентний шейкер Wave Shaker 3 в 1 BioTech USA має успіх у спортсменів, тому що не потрібно купувати Pillbox або інші додаткові аксесуари.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | BioTech |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці | 0.6 кг |
| Висота в пакованні | 23 |
| Глибина в упаковці | 10 см |
| Країна виробника | Угорщина |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість відділень | 3 |
| Матеріал | Пластик |
| Об'єм, мл | 600 |
| Особливості | З контейнером |
| Тип зачинення | На різьбі |
| Тип перемішування | Сітка |
| Ширина в упаковці | 10 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 325 ₴
