
Шейкер Dymatize Nutrition SmartShake, 500 мл
335 ₴
- Готово до відправки
- Код: CN1222
+380 (50) 057-22-28
Оленаповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дуже зручний шейкер який виконаний з високоякісного харчового пластику. За допомогою цього СмартШейкера можна легко і швидко приготувати собі протеїновий коктейль та інше.
Обсяг - 400 мл + два контейнери.
На шейкері нанесені позначки ємності - тому ви ніколи не помилитеся в пропорції напою. Має два додаткових контейнера для зберігання і перенесення капсул, таблеток і порошків.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dymatize Nutrition |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці | 0.5 кг |
| Висота в пакованні | 23 |
| Глибина в упаковці | 10 см |
| Колір | Прозорий-Зелений |
| Країна виробника | Китай |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість відділень | 3 |
| Матеріал | Пластик |
| Об'єм, мл | 500 |
| Особливості | З контейнером |
| Тип зачинення | Защіпка/заскочка |
| Тип перемішування | Вінчик |
| Ширина в упаковці | 10 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 335 ₴
