-2%

Натуральная добавка Nature's Way Aloe Latex With Fennel, 100 вегакапсул
560 ₴
550 ₴
- Готово к отправке
- Код: CN12302
+380 (50) 057-22-28
Оленавозврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Nature's Way Aloe Latex With Fennel – натуральна харчова добавка, що містить алое віра та насіння фенхелю, використовується для підтримки травлення.
Особливості Nature's Way Aloe Latex With Fennel:
- Алое віра використовується в оздоровчих практиках.
- Підтримує процеси очищення організму.
- Рослина багата на мікроелементи (фосфор, калій і марганець).
- Багатий клітковиною, фенхель підтримує кишковий транзит.
- Рекомендується для підтримки травлення.
Алое віра традиційно зустрічається в теплих тропічних регіонах і використовується в оздоровчих практиках.
Переваги Nature's Way Aloe Latex With Fennel:
- Натуральна харчова добавка.
- Містить алое віра та насіння фенхелю.
- Традиційні інгредієнти.
Ця добавка використовується для підтримки травлення та очищення.
Як приймати Nature's Way Aloe Latex With Fennel:
Дорослим та дітям старше 12 років приймати по 1 капсулі, запиваючи повною склянкою (240 мл) рідини перед сном. Перед початком прийому рекомендується проконсультуватися з лікарем.
Содержание элементов в 1й порции:
1 капсулаАлоэ ферокс (латекс) 140 мг
Фенхель (семена) 135 мг
Ингредиенты
Целлюлоза, капсулы на растительной основе (гипромеллоза), стеарат магния, диоксид кремния.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Nature's Way |
| Тип | Капсулы |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага в упаковці | 0.2 кг |
| Высота в упаковке | 14 |
| Вміст порції | 1 вегакапсула |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Глибина в упаковці | 7 см |
| Добавки | Рослинні компоненти |
| Країна виробника | США |
| Кількість в упаковці, шт. | 100 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість порцій, шт | 100 |
| Назначение | Для внутрішніх органів, Для загального оздоровлення, Для очищення організму, Для травлення |
| Пол | Жіноча, Чоловіча |
| Форма выпуска | Вегакапсули |
| Ширина в упаковці | 7 см |
Информация для заказа
- Цена: 550 ₴



