
Натуральная добавка Nature's Way Ginger Root 550 mg, 180 вегакапсул
795 ₴
- Готово к отправке
- Код: CN12311
+380 (50) 057-22-28
Оленавозврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Nature's Way Ginger Root – це натуральна харчова добавка на основі екстракту кореня імбиру, який багато століть використовується для підтримки травлення.
Особливості Nature's Way Ginger Root:
- Підтримує систему травлення організму.
- Відомий як антиоксидант і допомагає нейтралізувати вільні радикали.
- Використовується для підтримки сечостатевої системи як у жінок, так і у чоловіків.
- Підтримує кровообіг у головному мозку.
- Підтримує стан судин.
- Допомагає при розумовій та фізичній втомі.
Імбір використовується для підтримки системи травлення, а також для підтримки організму при втомі.
Переваги Nature's Way Ginger Root:
- Натуральна харчова добавка.
- На основі екстракту кореня імбиру.
- Містить природні сполуки.
Ця добавка використовується для підтримки травлення та загального самопочуття.
Як приймати Nature's Way Ginger Root:
Приймати по 2 капсули на день. Необхідно запивати цей продукт не менш ніж склянкою (240 мл) води чи іншої рідини. Перед початком прийому рекомендується проконсультуватися з лікарем.
Содержание элементов в 1й порции:
2 капсулыКорень имбиря 1.1 г
Ингредиенты
Капсулы из растительного сырья (гипромеллоза), целлюлоза, диоксид кремния.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Nature's Way |
| Тип | Капсулы |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага в упаковці | 0.4 кг |
| Высота в упаковке | 14 |
| Вміст порції | 2 вегакапсулы |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Глибина в упаковці | 7 см |
| Країна виробника | США |
| Кількість в упаковці, шт. | 180 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість порцій, шт | 90 |
| Назначение | Антиоксиданти, Для активного довголіття, Для внутрішніх органів, Для імунної системи, Для травлення |
| Пол | Жіноча, Чоловіча |
| Форма выпуска | Вегакапсули |
| Ширина в упаковці | 7 см |
Информация для заказа
- Цена: 795 ₴
