
Натуральная добавка Erbenobili RenVin, 50 мл
525 ₴
520 ₴
- Готово к отправке
- Код: CN7705
Erbenobili RenVin – це добавка на основі рослинного екстракту постінниці, а також вітамінів C та B6, розроблена для підтримки нормальної функціональності сечовивідних шляхів.
Особливості Erbenobili RenVin:
- Збагачений вітаміном В6.
- Містить рослинний екстракт постінниці.
- Містить калій, важливий для підтримки водно-сольового балансу.
- Вітамін С та В6 можуть знижувати ризик утворення кристалів у жовчному міхурі та нирках.
- Включає вітамін С, який сприяє підвищенню стійкості до зовнішніх факторів.
Постінніця традиційно використовується для підтримки здоров'я сечовивідних шляхів. Вітаміни C і B6 у поєднанні з калієм сприяють підтримці загального добробуту та нормального функціонування систем організму, включаючи сечовидільну.
Переваги Erbenobili RenVin:
- Сприяє підтримці водно-сольового балансу.
- Бере участь у підтримці стійкості організму.
- Допомагає у підтримці нормальної функціональності сечових шляхів.
- Сприяє зниженню дискомфорту, пов'язаного з порушеннями сечовиділення.
Комплекс забезпечує організм рослинною підтримкою та необхідними вітамінами та мінералами, що важливо для підтримки здоров'я сечовивідної системи та загального тонусу.
Як приймати Erbenobili RenVin:
Приймати 20-30 крапель, розведених у невеликій кількості води 2 рази на день, бажано вранці та раннім днем. Струсити перед використанням.
Содержание элементов в 1й порции:
Ингредиентыводно-спиртовой экстракт (вода, спирт, часть растения 20%) листьев Parietaria (Parietaria officinalis L.), витамин C, глюконат калия, глюконат магния, гидрохлорид пиридоксина (витамин B6)
Любое образование осадка и изменение цвета является естественным и не влияет на качество продукта
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Erbenobili |
| Вес | 50 г |
| Форма выпуска | Жидкость |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага в упаковці | 0.2 кг |
| Высота в упаковке | 17 |
| Вміст порції | 20 - 30 крапель |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Глибина в упаковці | 7 см |
| Країна виробника | Італія |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Назначение | Для внутрішніх органів, Для загального оздоровлення |
| Пол | Жіноча, Чоловіча |
| Ширина в упаковці | 7 см |
- Цена: 520 ₴
